Deltars.lv

SUNOCO Eļļas

Kopš 2004. gada SIA Deltars ir oficiālais zīmola SUNOCO (Petronas lubricants BELGIUM NV) produkcijas izplatītājs Latvijā.
 
 
 
KAS IR SUNOCO?SUNOCO-PRODUCTS.gif
 
1886.gadā ASV Džozefa Ņūtona izveidotais uzņēmums tika nosaukts par Sunoco, šis nosaukums sevī ietvēra sauli, eļļu un kompāniju (Sun Oil Company). Jau kopš 19. gs. uzņēmums nodarbojas ar motoreļļu, smērvielu un industriālo eļļu produkcijas ražošanu un ir kļuvis par vienu no lielākajiem smērvielu un  citu naftas produktu ražotāju ASV. Laika gaitā Sunoco ir ieguvis popularitāti visā pasaulē. 1935. gadā Beļģijā tika atvērta Eiropas pārstāvniecība, kuras ražošanas jauda sasniedz 100 000 tonnu motoreļļu gadā. Sunoco produkcija šodien tiek izplatīta Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.
Sunoco lielu uzmanību pievērš apkārtējās vides saudzēšanai un ekoloģiskai ražošanai, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Tikpat liela uzmanība tiek pievērsta kvalitātei - visa produkcija ir sertificēta pēc augstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem ISO 9002. Katra produkta partija tiek vairākkārtīgi pārbaudīta pirms tiek  apstiprināta izplatīšanai. Kvalificēta ķīmijas inženieru komanda pastāvīgi strādā pie jaunu augstākā labuma produktu izstrādes.
 
SUNOCO zīmolam nav konkurences, kad kvalitāte un cena tiek ņemta vērā!
 

 SUNOCO EĻĻAS

 

engineoils.jpg racing.jpg heavyduty.jpg tractoroils.jpg othertwostroke.jpg transmission.jpg
Vieglo Auto Eļļas Sacīkšu Eļļas Kravas Auto Eļļas Traktoru Eļļas 2T Eļļas Transmisijas Eļļas
           

 

 

IEVADI SAVA AUTO DATUS UN NOSKAIDRO SUNOCO REKOMENDĒTĀS EĻĻAS:  SUNOCO REKOMENDĀCIJAS